Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).

Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Op zoek naar een naam voor je baby-in-aantocht...? Deze website kan en zal je helpen! Met een lijst van meer dan 75.000 voornamen (zijnde alle voornamen van alle Belgen) kom je al een heel eide in je zoektocht naar een geschikte babynaam... In deze lijst voornamen kan je zoeken naar jongensnamen of meisjesnamen, en sorteren op populariteit (en omgekeerd), of alphabetisch. Je kan ook zoeken op meer dan 1 beginletter (vb AN zal als resultaat geven AN, ANN, ANNA, etc..)
Voornamen
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Maria1672941330082327711009
2Marie119453510915695111411
3Jean9021131374489849853
4Marc6911447743171584213
5Michel5622616653341035470
6Patrick5384835492147273629
7Luc524944186788131814
8Andrť4924824702212753271
9Jan47168450889431137
10Monique4622724609178633755
11Philippe4534711637286205090
12Martine4290624538153353033
13Anne4179315343209655485
14Paul408082959284182798
15Nathalie4080016633205573610
16Pierre4073211905238125015
17Roger4001427272107491993
18Willy372253081053351080
19Nicole3671318889145473277
20Anna366912596975203202
21Rita36544318283941775
22Eric3563117406155892636
23Christiane3537519472129552948
24Marcel3477921518115411720
25Johan34628314712544613
26Peter34443324851198760
27Jacques3432910691196973941
28Dirk3405333206516331
29Alain336968669213053722
30Robert3368119033116892959
31Daniel3361012085177483777
32David3354615412145013633
33Christine3343115320156552456
34Jacqueline3306713833155133721
35Joseph3299119055120591877
36Thomas3217216651130012520
37Jozef3164330756470417
38Isabelle314769331190213124
39Bart2985529393212250
40FranÁois2964214490124972655
41Nicolas294386552189203966
42Christian293446790192563298
43Tom29187251593537491
44Guy2796212821126752466
45Christophe277959659157552381
46Jeannine2761614013113832220
47Olivier272887339162553694
48Sarah266601419193493120
49Patricia2628311675122572351
50Ann2619125187612392