Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een P
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Patrick5384835492147273629
2Philippe4534711637286205090
3Paul408082959284182798
4Pierre4073211905238125015
5Peter34443324851198760
6Pascal233968711130851600
7Pieter1707616634161281
8Petrus69196628150141
9Philip61925666291235
10Patrice40914223304365
11Pol325110882033130
12Piet257424974235
13Pedro20591285338436
14Pietro20013261480195
15Pieter-Jan191318811418
16Paolo15612751013273
17Paulus141413453534
18Patrik10839976521
19Pablo1046379366301
20Piotr945440113392
21Pasquale92016768073
22Prosper91574012946
23Pierre-Yves8283270987
24Pieterjan81580645
25Pawel61929157271
26Paulo606193139274
27Pepijn56555546
28Patric39826511122
29Philemon3923662614
30Pavel3191636393
31Pierrot29113912923
32Patryk28613623127
33Panagiotis2528754111
34Pim24923847
35Pierrick2473018037
36Patriek24423932
37Piero2304414838
38Pierre-Alexandre2192517321
39Przemyslaw196981781
40Philipp1884410836
41Patrizio1853113816
42Paulin1792213225
43Petru177503394
44Pierre-Olivier167613427
45Pierre-Louis1601112425
46Pierre-FranÁois160812626
47Pierre-Henri1581912118
48Pierre-Emmanuel1541011925
49Polydoor15214830
50Prince150861846