Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een V
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Vincent230167714129712331
2Victor13386804141311214
3Valentin41075663190351
4Vincenzo33764772575324
5ValŤre1994158937728
6Viktor1630143212276
7Vital108182322533
8Vic89187687
9Vince861825288
10Vladimir762357194211
11Vito72918647568
12Vasile63911281446
13Vittorio5189236066
14Van484133134217
15Valentino47816826842
16Valťry4469636943
17Volkan3061835370
18Valeer29128380
19Vivian2871425320
20Vadim2821318269
21Virgile2682220343
22Valentijn26525852
23Valerio2495814843
24Veli2491394070
25Vitor2448459101
26Veysel1961042468
27Vicente189575973
28Viorel1884146101
29Vik18318020
30Vedat177903354
31Valťrian162513621
32Vivien1571312519
33Vassilios150235275
34Vladislav134664127
35Virgil122426416
36Vasco113404726
37Valter108138312
38Valerius1009540
39Valon93352434
40Victorien926824
41Volker84442416
42Vlad83291836
43Vassili81213525
44Vianney81134523
45Vinnie777600
46Vasil76372514
47Vasilios75231735
48Valentinus737200
49Viggo725868
50Vinny7056113