Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Jean9021131374489849853
2Marc6911447743171584213
3Michel5622616653341035470
4Patrick5384835492147273629
5Luc524944186788131814
6Andrť4924824702212753271
7Jan47168450889431137
8Philippe4534711637286205090
9Paul408082959284182798
10Pierre4073211905238125015
11Roger4001427272107491993
12Willy372253081053351080
13Eric3563117406155892636
14Marcel3477921518115411720
15Johan34628314712544613
16Peter34443324851198760
17Jacques3432910691196973941
18Dirk3405333206516331
19Alain336968669213053722
20Robert3368119033116892959
21Daniel3361012085177483777
22David3354615412145013633
23Joseph3299119055120591877
24Thomas3217216651130012520
25Jozef3164330756470417
26Bart2985529393212250
27FranÁois2964214490124972655
28Nicolas294386552189203966
29Christian293446790192563298
30Tom29187251593537491
31Guy2796212821126752466
32Christophe277959659157552381
33Olivier272887339162553694
34Mohamed254299691430211436
35Louis2532613370100971859
36Renť2486312692106651506
37Julien243368290139962050
38Kevin241251583168741420
39Georges237021167699452081
40Pascal233968711130851600
41Vincent230167714129712331
42Geert2240222055192155
43Eddy21986182663291429
44Henri211651119981881778
45Albert202361149775431196
46Frťdťric202272666151062455
47Frans1978918893612284
48Yves19665961382661786
49Bernard196215261125551805
50Thierry192194865120302324