Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een N
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Nicolas294386552189203966
2Nathan888130165040825
3Nick849083628642
4Niels8249801915377
5Nico7840752824765
6NoŽl683551311546158
7Noah603324033223407
8Norbert44823409878195
9Nils18171475224118
10Nicola16604661020174
11Noa1526299115572
12Nabil1493426330737
13Nicky12391188456
14Noť1198120908170
15Nolan102914083356
16Nestor89647436458
17Nicholas88562097168
18Noureddine857292223342
19Nassim832244265323
20Nicolaas7817372618
21Nelson593213233147
22NathanaŽl5756243776
23Niko5194395030
24Niel464441158
25Nino46126915042
26Natan44927913337
27Nordin44226756119
28Nadir43916599175
29Nordine43792131214
30Nic40339742
31NaÔm397109156162
32Niek39338724
33Noam3736624760
34Nikolaos36812488156
35Nigel3632865819
36Nand35134920
37Neil3512017773
38Najib34111369159
39Nikolaas33632628
40Najim32712262143
41Niki31530960
42Nour30411477113
43Nuno28612155110
44Nicolae2856364158
45Nicolo2673421716
46Norman26510812829
47Neal2642262612
48Nasser2618668107
49Nik25624745
50Nikola2511077866