Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een O
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Olivier272887339162553694
2Omer34502706578166
3Oscar333618791005452
4Omar276311704601133
5Osman1105596272237
6Oussama874234134506
7Oliver822515184123
8Owen74447922144
9Orhan658358153147
10Oswald63947614815
11Octave41610626248
12Orlando39113919854
13Octaaf368351134
14Othman36711948200
15Otto3672457844
16Onur3552065990
17Olaf3362752833
18Oskar2921972966
19Othmane2688141146
20Okan2681307167
21Otman2657217176
22Oleg2581505850
23Oguzhan2391505138
24Oumar2327942111
25Ozan2201047739
26Oktay2091144649
27Ousmane2066340103
28Odilon1811373410
29Odiel17717430
30Odon1773013512
31Orazio1652112519
32Oguz1651072236
33Ortwin12812502
34Oualid120651441
35Ovidiu113261968
36Otis1119597
37Osvaldo106207016
38Onofrio10414828
39Orry10286160
40Ole95661514
41Otmane84181452
42Ottavio8218586
43Oger8218622
44Olav827057
45Onno777025
46Ouassim7649423
47Ozcan72351819
48Obe717000
49Odin6747200
50Ossama65261524