Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een S
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Steven18622167781475369
2Sťbastien156931595122611837
3Serge14576428186031692
4Simon14200720258941104
5Stijn13434132955089
6Stťphane12925151796611747
7Sven102669742328196
8Stefan96228592582448
9Steve899853323283383
10Stefaan8968877293103
11Sam75006762573165
12Samuel675419783917859
13Salvatore63307304937663
14Sander538153172935
15Seppe426342391212
16Sylvain395612392344373
17Senne3634362374
18Stephan35882586872243
19Stef3407339098
20Sacha29096071878424
21Said24091101483959
22Samir2301831569901
23Stan197119073529
24Siebe1826182230
25Sebastian1613977300336
26Sebastiaan154714992028
27Soufiane1464417237810
28Sami1446556429461
29Sergio1428347824257
30Sammy1306110012977
31Sandro123945169197
32Stephen1208775234199
33Sean1197716355126
34Stefano1196361637198
35Stanislas878432328118
36Sofiane847206353288
37Salim830272238320
38Samy778182350246
39Sem765743157
40Siegfried6975789326
41Sabri678246150282
42Selim662241220201
43Stany65234929112
44Silvio64320637760
45Salah601238143220
46Sasha56319330763
47Salih540298105137
48Sinan52928315393
49Serkan521273112136
50Sofian512151202159