Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een U
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Urbain1769156716339
2Ugo8585473965
3Umberto4438329565
4Ulrich43122115654
5Ugur3602007783
6Ulysse2643715968
7Umut2161305234
8Uwe155865118
9Urbaan14914620
10Udo14678608
11Ulrik145122158
12Umit131503645
13Ufuk125742922
14Ulric11734758
15Urbanus10910700
16Umar73391816
17Usman5636515
18Ulf50191021
19Uriel47152211
20Ulas4730611
21Ulrick465392
22Unal4321166
23Ubaldo364284
24Utku322255
25Uri231309
26Umer211227
27Usama191126
28Ursmar196120
29Urbano192107
30Ugolin172150
31Ulysses161402
32Umesh141120
33Unai14607
34Uros14805
35Ullah13634
36Ubeydullah133100
37Urim13634
38Ube111100
39Urs11604
40Ullrich11730
41Umair9324
42Uran9333
43Uladzimir9900
44Uday9603
45Uygar9405
46Uzeyir9503
47Ulvi8700
48Umaru8502
49Urban8430
50Ulderico8060