Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een D
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Dirk3405333206516331
2Daniel3361012085177483777
3David3354615412145013633
4Didier175724938108391795
5Danny1566614671817178
6Dominique1282941477727955
7Dimitri1013860723432634
8Denis841926084872939
9Davy8132779628650
10Dylan793637403781415
11Dries714070792536
12Dieter6961659930557
13Damien66736155387671
14Dany431922261936157
15Daan418241342028
16Dennis3818362012573
17Diego359913151757527
18Dave266125508823
19Dorian26093281981300
20Domenico18373341335168
21Dario17951153516126
22Driss1551545310696
23Diederik151914712028
24Dťsirť1387643633111
25Donovan1230142103553
26Donald10739637436
27Dean8427695221
28Dominiek79078055
29Dimitrios646204192250
30Dante6375249221
31Davide572164293115
32Domien56956530
33Dariusz53824646246
34Dominic5344345941
35Dan517210140167
36Daniele51615326796
37Dimitry4863739320
38Dominik4693157777
39Dino45819923128
40Damian42819968161
41Donato4239230427
42Deniz42221412484
43Douglas33316210566
44Dominicus32431257
45Dieudonnť2886317748
46Danilo28710114046
47Duncan2791649322
48Dawid26710326138
49Daoud2586635157
50Dogan2571237856