Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een J
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Jean9021131374489849853
2Jan47168450889431137
3Johan34628314712544613
4Jacques3432910691196973941
5Joseph3299119055120591877
6Jozef3164330756470417
7Julien243368290139962050
8Jonathan16165511193751679
9Josť13193424370171933
10Jean-Pierre12868431374471108
11Jonas1096310097660206
12Jeroen109081072165122
13Jules944742434638566
14Jean-Marie914416376931576
15Joris86047991471142
16Jens817180188172
17JťrŰme79617796405777
18Jean-Claude780410616100643
19Joannes7629744610083
20John747148841832755
21Johnny660047591603238
22Josephus656964903841
23Jelle652464712231
24JoŽl622418263958440
25Jean-FranÁois61973355258604
26Jurgen606359615844
27Johannes59665395405166
28Jean-Luc57465594808379
29Jimmy535435071571276
30Jťrťmy52259504369517
31Jasper503349842722
32Jean-Paul477715792788410
33Jean-Marc47243913962371
34Joeri453444752930
35Jason444618482338260
36Jordan43074983590219
37Jordy4100373132247
38Joachim391525151161239
39JŁrgen3432313424256
40Jean-Louis32303602532338
41Jo315230992231
42Jef308530382027
43Johny2998277917544
44Jean-Michel29461892516241
45Jacobus286627685642
46Jos285227775124
47Jarne2802279372
48Juan2539814970755
49Jean-Philippe23832411887255
50Jeffrey2370213117762