Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een Y
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Yves19665961382661786
2Yannick719847621991445
3Yvan475625401807409
4Youssef391813287081882
5Yassine296710105781379
6Yvon25313242050157
7Younes2307937410960
8Yassin1442529260653
9Yusuf1393819298276
10Yanis1306209814283
11Youri1171626437108
12Yann1012290525197
13Yasin951542210199
14Yvo769732307
15Yohan6932562840
16Yannis65126231376
17Yoran635619124
18Yentl63463040
19Yarne57957900
20Yahya562211124227
21Yorick55140712618
22Yoni55038314720
23Yunus51832584109
24Yoeri50449554
25Youness486116154216
26Yoann4832241249
27Yari42642042
28Yorben42642320
29Yassir39817565158
30Yilmaz3742158970
31Yaro37336175
32Yarno357345102
33Yuri3472725223
34Yasar3231857563
35Yoan3071427122
36Yakup2991785269
37Yacine2866212698
38Yasser28610443139
39Yente27827800
40Yani2732283114
41Yordi25525140
42Yenthe23923900
43Yoshi23723600
44Yannic22910710913
45YŁksel2261343656
46Yannik2215614619
47Yens21421200
48‹mit2131313745
49Yousef2031111775
50Youcef200388775