Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een A
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Andrť4924824702212753271
2Alain336968669213053722
3Albert202361149775431196
4Antoine15246491886651663
5Alexandre13580162396382319
6Arthur1096354414613909
7Alfons1059310314166113
8Anthony1056034856141934
9Arnaud10506173475191253
10Andy841066221590198
11Ahmed8210300715043699
12Alexander81467018584544
13Antonio7722173246031387
14Adrien736311045537722
15Ali7330322816652437
16Alex612941811570378
17Axel585026052740505
18Arne574156583845
19Armand540030192042339
20Andreas51244382489253
21Alexis487710063042829
22Angelo479817232693382
23Alfred457020882197285
24August391637818253
25Arno3843337536999
26Adam362313107591554
27Antoon336832795633
28Alphonse280510601470275
29Aurťlien27831092456218
30Alessandro27077151516476
31Aaron26371836636165
32Amaury22174041551262
33Abdelkader21966465361014
34Ahmet21811184551446
35Ayoub21407823051053
36Arnold1856141336380
37Anton18381395291152
38Abdellah1805584346875
39Alessio17895221152115
40Aimť17501059575116
41Antonino17342491309176
42Antonius171216276124
43Amine1598500364734
44Augustinus156015261915
45Alan1526482822222
46Achiel151914773012
47Abdelaziz1495467267761
48Augustin1489294965230
49Adriaan146714102532
50Anas1456393211852