Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een M
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Marc6911447743171584213
2Michel5622616653341035470
3Marcel3477921518115411720
4Mohamed254299691430211436
5MichaŽl186026843114891560
6Maxime154113175108091427
7Maurice1387276525369851
8Mathieu11411497154091031
9Martin10819522544571137
10Mario1053372992718516
11Maarten924691283979
12Mohammed8314265316254036
13Mathias765454541839361
14Matthias72386374659205
15Michiel700769462437
16Manuel489317492150994
17Mike470232231309170
18Maxim46523875643134
19Mark43053891164250
20Marco417522001397578
21Milan41493797228124
22Mustafa35681923844801
23Mehmet35301962873695
24Marnix352434574918
25Miguel342115791276566
26Mehdi334356813811394
27Matteo304912481420381
28Maurits272025975469
29Mathis269713791218100
30Mustapha26257925661267
31Matthieu25977211392484
32Max22221118846258
33Maxence21381371871130
34Michele20083101406292
35Mauro18601407352101
36Martijn18031777620
37Marcus179316149683
38Mathťo168697151388
39Murat1662907369386
40Massimo15963631036197
41Marius1528369882277
42MickaŽl148578131295
43Mimoun1405537240628
44Mohammad1390718188484
45Mats139013462123
46Maximilien1369167992210
47Mathijs13181303105
48Marvin120123988181
49Matthew1183768265150
50Martinus117811204216