Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een K
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Kevin241251583168741420
2Koen156421540396143
3Kristof12040118826692
4Kris117511153911399
5Kurt114591107129098
6Karel1140211035188179
7Kenny55904935528127
8Kenneth408239009884
9Koenraad371836263854
10Kobe336733461011
11Karim319510209701205
12Karl294716641122161
13Kim27012452131118
14Khalid23167994441073
15Ken218020359055
16Kristiaan157215451314
17Kamiel148214491914
18Klaas144714131420
19Kylian131238584285
20Kjell108810631213
21Kasper106210151433
22Kenzo99871923841
23Krzysztof98645185450
24Killian96237850579
25Kilian84348429861
26Kadir837436140261
27Kamal730264168298
28Kamil67931397269
29Kenan633286176171
30Keano58257264
31Kenji5685182327
32Kemal557307127123
33Korneel546534210
34Kyan518501116
35Klaus48927514173
36Keanu47345797
37Kaan4443085779
38Kyllian4448034519
39Kwinten43242704
40Konstantinos40414583176
41Khaled403144116143
42Khalil38410482198
43Kristoff38037720
44Krist35835600
45Kamel34887136125
46Kai3322593637
47Kyano33232840
48Kerim3311847572
49Kyle3112374925
50Kerem3081846955