Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een K
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Kian280259912
52Keith2782372318
53Karsten268240226
54Karol2478836123
55Konrad241986182
56Kristian2071502037
57Kay201182145
58KŁrt19919270
59Kiano19118830
60Kazimierz187814858
61Kieran1861303521
62Kacper175801085
63Kazim174973146
64Kelvin1711223415
65Konstantin164714548
66Krystian156731271
67Koffi139275260
68Kelly1291021710
69Kristoffel12712502
70Kane12511933
71Koray112582331
72Kubilay108553221
73Kasim107661625
74Kodjo105224439
75Kaddour105293442
76Kiran1048969
77Karl-Heinz9829663
78Karen93551523
79Kiandro908640
80Kaj878133
81Koert858302
82Kokou85213232
83Kofi80521414
84Kyran807532
85Kyandro807900
86Kwok7959812
87Kevyn7910645
88Kjelle767500
89Kadri75342318
90Kossi74272621
91Kujtim74301529
92Kenzie737300
93Ka726363
94Kacem7230834
95Kenzy706360
96Karoly70262420
97Kenn676330
98Kjento676700
99Kiani676700
100KaÔs66192423