Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een R
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Roger4001427272107491993
2Robert3368119033116892959
3Renť2486312692106651506
4Roland14409877646061027
5Raymond13793673659841073
6Rudy1235592582829268
7Ronny113921091740867
8Robin1111180702641400
9Rudi1043491551102177
10Romain1015732456236676
11RaphaŽl10029336155641104
12Ruben79257474247204
13Richard781335493526738
14Ronald60515076772203
15Robbe57435718187
16Rik512150485122
17Rachid390113818321688
18Raf348634421430
19Renaud34373702612455
20Raoul339920101158231
21Rudolf3070270630064
22Remi29852591914148
23Roel275327141524
24Rony2602237018646
25Robby228821928016
26Rob215721201720
27Roberto21336091132392
28Rune2028201297
29Ryan1902744887271
30Rafael18751571339271
31Rayan1827643487697
32Rťmy16805351419109
33Renaat165916162122
34Rťgis13511291083139
35Roy133412187937
36Roeland124712121421
37Ramazan1187661213313
38Robrecht115811321214
39Rogier109910473616
40Ricardo1018422308288
41Rosario1017116787114
42Rudiger1001977204
43Roman994437386171
44Renzo89870816723
45Renatus8908651312
46Ralph86651728267
47Robertus8307902020
48Romuald8007066961
49Rodolphe78495532157
50Randy75151719836