Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een G
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Guy2796212821126752466
2Georges237021167699452081
3Geert2240222055192155
4Guido1646315417822224
5Gilbert1422596484010567
6Guillaume11914349071601264
7Giuseppe860511886590827
8Gilles812439413370813
9Grťgory758330006500644
10Gťrard730256775843559
11Gustaaf721470528478
12Glenn6767659510171
13Geoffrey655417094429416
14Gert641963224255
15Giovanni623620873622527
16Gaston581638001726290
17Gabriel5647181627971034
18Gino5252457760966
19GaŽtan43338342964535
20Ghislain365118271631193
21Gunther336432786026
22Gauthier27286921743293
23Gianni2505156387567
24Germain2281141677986
25Gerrit218721204027
26Gustave2030823969238
27Gunter200919633313
28Gerardus188218086014
29Gaetano14312041054173
30Grťgoire1249182843224
31GaŽl1196205777214
32Gerry11091071326
33Gťrald1107344836137
34Geoffroy1054145677232
35GŁnther10398701618
36Glen9869522410
37George985635127223
38Gary964309544111
39Gil949461380108
40Gaspard783192430161
41Giacomo76112754490
42Gťry75058730150
43Georgios719253185281
44Giel70369652
45Gerd7006018118
46Godfried6846621210
47Giorgio629150378101
48Gijs61560707
49Grzegorz58727336278
50Georgius581562136