Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een G
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Gertjan57056622
52Gustavus51951045
53Giuliano5188038949
54Gheorghe51013295283
55Gert-Jan48748232
56Gerhard45413828036
57GŁnter44121021219
58GŲkhan4372509592
59Gerben43343100
60Gabriele4309526768
61Guiseppe4157728454
62Gust41240605
63Giancarlo3988626052
64Gillian385323575
65Gautier3806026852
66Gian36512019451
67Goran33117811340
68Georg32011116544
69Gerdy30129190
70Gianluca29813011157
71Gianfranco2886218838
72Gwen285252276
73Gill283249268
74Geeraard27627024
75Gerardo2705117049
76Gerlando2531123210
77Giulio2414715143
78Gentil240221154
79Gilbertus22121452
80GwenaŽl2171817326
81Gui2169111411
82Gunnar213193515
83Gioacchino2101617321
84Guilielmus20119524
85Greg1971523411
86Geoffray193917410
87Gatien1871913929
88Gommaar18218002
89Godefridus17717052
90Girolamo176241448
91Gaspare1752513713
92Gregor174876225
93Garry174886917
94Gennaro1744411020
95Guus16415850
96Georget164161444
97Georgy163509914
98Gaspar161825524
99Guillermo161702665
100Gorik15514429