Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een W
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Willy372253081053351080
2Wim1869318431102160
3Walter13542120521180310
4Wouter903689084187
5William809244522921719
6Willem76957351181163
7Wilfried6790645525580
8Werner67796204462113
9Wesley4511416830142
10Wout44104390137
11Ward32423206828
12Wannes21562133716
13Wilhelmus136512905520
14Warre1363136002
15Walid1108311306491
16Walther7045948327
17Wassim658201120337
18Wolfgang58128121981
19Wilhelm48915531420
20Wojciech45118232237
21Wolf4304061212
22Wietse37837404
23Wieslaw2569732127
24Waldemar2171072783
25Witse21521400
26Wiebe20419805
27Wesly19718863
28Wies19018900
29Wilfrid174877314
30Willi170121445
31Wilson167745241
32Winand147114320
33Waldo14512898
34WalthŤre138231150
35Wendy135113202
36Wai12611547
37Wael122532247
38Wissam114373344
39Wladyslaw112424723
40Winfried11179302
41Warren107376010
42Wei101412931
43Winter989422
44Wiktor90421236
45Willij878500
46WaÔl81381043
47Witold7832937
48Wieland777600
49Wauter726903
50Winston7046168