Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een L
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Luc524944186788131814
2Louis2532613370100971859
3Laurent190474027125472473
4Lucien1226179223707632
5Lucas1080749455152710
6Ludovic711513415293481
7Lťon696051035056581
8Ludovicus668765905245
9LoÔc666010684994598
10Leo66296206909164
11Ludo623361108736
12Lieven472046243462
13Lodewijk466445404876
14Lionel464110073037597
15Luca445615472396513
16Lorenzo407320261699348
17Lars4059386610192
18Laurens354634803828
19Lťopold343132661627333
20Lukas29102236553121
21Logan27701792433158
22Lander26162601114
23Luigi26044291885290
24Liam25572001453103
25Lennert2434242437
26Ludwig2253182038746
27Luis1783527520736
28Lode175917331511
29Leonard1646146050170
30Lambert156895855951
31Luka126374143389
32Loris1262104110850
33Lowie1226121565
34Leonardus10491013297
35Luciano1047210718119
36Lenny101843853149
37Levi9939322635
38Leonardo827241391195
39Luk726703914
40Leander704681914
41Lorenz68555411318
42Leandro65932027168
43Luciaan6556321112
44Lahcen605234172199
45Lambertus503481193
46Leslie4734164116
47Lennart46044668
48Lawrence4513654046
49Larbi450122122206
50Livio44910531826