Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een H
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Henri211651119981881778
2Hugo1449394844350659
3Herman1215111624334193
4Hans1092710208469250
5Hendrik96239266158199
6Hubert940458963022486
7Hervť32199371919363
8Hassan309111766061309
9Henricus271226265234
10Hamza264810384021208
11Hugues20171941510313
12Hicham1877583422872
13Hasan18341014451369
14Harry1714136225993
15Henk157915461221
16Hannes156615421212
17Hubertus127612065713
18Hector1196721361114
19Herwig109110671311
20Herbert106965737933
21Hamid1064390254420
22HŁseyin1056567255234
23Henry1010401443166
24Hakim995341297357
25Halil985534186265
26Hilaire9328119922
27Hendrikus838804304
28Hedwig800781127
29Harold769338273158
30Hakan751398177176
31Hadrien61252412148
32Helmut55823528241
33Harald52132914250
34Honorť4933749128
35Heinrich48911835120
36Heinz45020821626
37Haci4132289293
38Hein406394102
39Hafid37514386146
40Harun3532197757
41Huseyin34916712062
42Hermann3486326421
43Habib30311779107
44Horst2749016321
45Hermanus264248124
46Hassane2496361125
47Hussein2478253112
48Hatim2407638126
49Han2322071312
50Henryk222856869