Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een Y
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Yanick1921097211
52Yan183757632
53Yavuz1791122839
54Yanni171996111
55Yohann142811618
56Yaron14213345
57Yve141108276
58Yelle12011900
59YaŽl118238114
60Yousri118681040
61Yentel11711700
62Yigit10974926
63Yahia106322648
64Yolan10569342
65Youssouf103252454
66Yoren908800
67Yazid88302236
68YalÁin85481720
69YŁcel85442120
70Yonas786387
71Yoram766763
72Yasir72461214
73Yu66371217
74‹nal6644616
75Yosef656005
76Yao64212617
77Yi63272115
78Yong60251817
79Yuksel5731917
80Yano565400
81Yorrit555320
82Yuriy5534615
83Ylan5310376
84Yorrick534292
85Yener524048
86Younesse52161917
87Yehuda524506
88Yben505000
89Yves-Marie496403
90Ybe484800
91Yorbe484800
92Yaniss489336
93Yacin47141815
94Yarni464600
95Yang453249
96Yildiray4424137
97Ylias443365
98Yusein443707
99Yanko433652
100Yildirim432887