Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een V
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Vinny7056113
52Vasileios6921741
53Vinh65102233
54Valeri62331316
55Vahit62331118
56Vardan5632519
57Vitaliy534067
58Vojtech454004
59Vinz444040
60Vicky4416226
61Viet43111814
62Vitalis423822
63Vitali4227114
64Volodymyr4225611
65Valeriu428727
66Valmy420402
67Veton41171212
68Vitaly392577
69Vehbi392559
70Valeriy3822106
71Vittorino373313
72Vijay3724211
73Viatcheslav362493
74Visar3617109
75Vincentius363222
76Veselin352249
77Vedran3524100
78Vick352942
79Valdrin331788
80Vural3219103
81Vahid3211129
82Valdet319616
83Vico312802
84Valeriano318149
85Valmir311849
86Vitale313270
87Vlado301893
88Vahe302334
89Vicenzo297184
90Vu298813
91Vishal2914312
92Vyacheslav281765
93Vasili2814104
94Venkata2713014
95Valentyn271854
96Vahan261807
97Victoor262204
98Victorio262177
99Virginio254200
100Vassilis256109