Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een N
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Nathalie4080016633205573610
2Nicole3671318889145473277
3Nadine213881058991011698
4Nancy20694160494024621
5Nadia12028575737052566
6Nelly1126948665540863
7Nele904288868274
8Nina48863484941461
9Nora436921751256938
10Natacha400114782026497
11Noťmie37964282976392
12NoŽlla3241232282693
13Naomi27872093525169
14Natalie25312181246104
15Noor209919913672
16Natascha1770161112831
17Noa1633130724680
18Naima1606670352684
19Natasja15891564169
20NadŤge15401131287140
21Najat1512548287677
22Natalia1488708307473
23Nicky120511492828
24Nisrine971383102486
25Nikita9528487331
26NoŽlle881169599113
27Nikki83081488
28Nawal775218134423
29Noura701276141284
30Norah69036228345
31Norma69052811547
32Naziha67924999331
33Nour675201134340
34Nabila673209117347
35Natasha64444811581
36Nore62662320
37Nell60421534544
38Naoual58926092237
39Niki5895282734
40Nada50119091220
41Nienke47847205
42Nadja47233310633
43Nona472456610
44Nel464445118
45NoŽla45829814812
46Nicolle45331212219
47Nena41440185
48Nassira39518073142
49Nelle3802916524
50Nathalia3723053928