Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een F
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1FranÁoise224803124164612895
2Francine18165845981111595
3Fabienne14807396195051341
4Fatima12378453124085439
5Florence8490148157801229
6Fanny628118283786667
7Femke504750171515
8Frieda4784455015678
9Fernande35676852532350
10Fien356035341412
11Fatma35181664882972
12Fatiha26639655951103
13Fleur253023948254
14Francesca23324611500371
15Frťdťrique21973111542344
16Febe2102209183
17Flore20251011842172
18France18491591426264
19Fiona17974261144227
20Francisca17581367239152
21Frida159414259574
22Farah1491739205547
23Flora1441671627143
24Florine1334237104156
25Farida1244471243530
26Fadma1235538210487
27Freya114911101821
28Floor1142113354
29Fernanda1088835139114
30Francina9879412224
31Fran98497176
32Florentina9658106392
33Fatna936257281398
34Frauke7317041413
35Filomena72715749575
36Florentine72643223955
37Franca72412855343
38Fadime719389119211
39Floriane7166656288
40Fabiola59731222659
41Flavie5899447619
42Filiz559287132140
43Fouzia531160134237
44Fatoumata50112384294
45Fadoua45118757207
46Felicia39120712361
47Fťlicie3726428143
48Fauve3632549811
49Flavia3377420162
50Filippa3313226435