Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een O
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Odette755835023521535
2Olivia394714891777681
3Ocťane37752683217290
4Olga376321091105549
5Ophťlie19171941611112
6Odile16663791052235
7Ornella1127162840125
8Oumaima45928628145
9Oriane3795026267
10Octavie36321312426
11Oona3533301112
12Oliva29312214922
13Odilia262194608
14Octavia2602371013
15Oriana2559811839
16Ouarda2491213395
17Oumayma2396834137
18Oksana2201176736
19Ouafae2166841107
20Odetta21219868
21Oda210141627
22Olena178994138
23Orlane177171537
24Odila1751461712
25Orpha161115397
26Ona16115506
27Oana159453183
28Oxana148774625
29Ozlem123435228
30Oumou123272571
31Ouafa117431856
32Oliwia11751957
33Ode10570305
34Olive101433820
35Ocťanne10087913
36Orane99107910
37Ouassima9641649
38Ouahiba88342133
39Ouafaa88281050
40Ombeline8756319
41Odrada828200
42Ophťlia7960636
43Ouardia73361621
44Orphťe6750152
45Oumnia6427928
46Orianne6210439
47Olinda5940910
48Ofelia59222017
49Olfa58171823
50Oum58171526