Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een A
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Anne4179315343209655485
2Anna366912596975203202
3Ann2619125187612392
4Annie252091598480191206
5Annick1430890284644636
6Anne-Marie1290358796202822
7Alice12488614749011440
8Anita1226196682116477
9Aurťlie11446175383291364
10Arlette1130952835150876
11Agnes11288106043659707
12Andrťe10228108279361210
13An10097990968120
14Anja9240890723499
15Annelies873986165172
16Audrey745911915364904
17Aline745628014030625
18Anny74126235938239
19Alexandra7104230535051294
20AnaÔs662515834397645
21Astrid629344021502389
22Amťlie608817043891493
23Angela587530252301549
24Amber581457483927
25Aurore55623084618636
26Angťlique539711634454320
27Amandine53294834405441
28Andrea47133825605359
29Alicia436612062656504
30AngŤle404025721184284
31Antoinette38052458958389
32Annette369713632030304
33Augusta36182801659158
34Anke351134085449
35Axelle346920501208211
36Anouk33372894288155
37Ariane322912041535490
38Anne-Sophie31878352050302
39Ana309910047251370
40Amina289410285731293
41Adeline28926621971259
42Adrienne28021942629231
43Antonia276614921006268
44Adriana27501926503321
45Alexia26056791483443
46Ayse24721374532566
47Anneleen24072374924
48Angelina23941419806169
49Annemie228422472413
50Annita2250208513629