Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een A
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Alison21213451559217
52AÔcha2063872613883
53Anissa2040706620714
54Aude17472521217278
55Alix1704486976242
56Alina1573962306305
57Anneke156015351213
58Alberte1554156131088
59Amy1503126616572
60Alida1421113922953
61Amal1396520228648
62AdŤle1378242937199
63Amelia1290995314149
64Alessia1258321781156
65Aya1253464194595
66Agnieszka1249528150571
67Alyssa124557660366
68Ashley123185430770
69Amanda1223752339132
70Assia1209358319532
71Annemieke1158114378
72Antonietta110513789573
73Albertine1090721262107
74Asma1008345173490
75Anastasia977401382194
76Anne-Catherine9767580497
77Ambre94984728137
78Alphonsine92252032577
79Anne-FranÁoise8944076886
80Annik89150132565
81Antonina87911868279
82Alma87766811495
83Alisson8613678837
84Albertina8497654737
85Annelien84584103
86Anna-Maria84243635650
87Annabelle820291420109
88Annelore8157762811
89Ann-Sophie7977136519
90Alessandra784202377205
91Alizťe78413555198
92AnaŽlle7786162790
93Antonella764130512122
94Aimťe76226141784
95Armande73811158146
96Anouck73659610733
97Adelina69242118586
98Allison67511750850
99Annabel66147413849
100Asmae65624087329