Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een D
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Denise207301269664271607
2Dominique172815116100772088
3Danielle12714405371361525
4Delphine912832545041833
5Diana73115947786578
6Diane72046030638536
7Daisy48913990778123
8Dorien379637721113
9Deborah378319851395403
10Dina29782031449498
11Dorine2691245220039
12DaniŤle21632531524386
13Daphnť17301146758219
14Dorothťe15733121025236
15Debby15591539155
16Daniela1536465607464
17Debbie134713151913
18Doris1347727488132
19Daniella1267103517062
20Dora1169857191121
21Dounia1141339317485
22Dana106283313198
23Davina91065522332
24Debora881546235100
25Dorothea80463013935
26DolorŤs763330332109
27Dagmar7626557334
28Dilara660400147113
29Domenica5968746742
30Derya579301140138
31Demi56155830
32Dorota56124180240
33Dorothy5384416532
34Dťsirťe50923522648
35Dilek493283100110
36Donatienne49212427197
37Doriane4915937656
38Dalila481124173184
39Delphina474451914
40Danuta465171137157
41Daria46124494123
42Dudu46024338179
43Darline446432122
44Denisa4273283168
45Dionysia3723441315
46DŲne32016427129
47DŲndŁ3121734693
48Dymphna31130263
49Delia30210412573
50Doreen2752293115