Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een P
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Patricia2628311675122572351
2Paula17127140552241831
3Pascale12683518460841415
4Pauline971126526084975
5Petra63235770353200
6Paulette575412793998477
7Peggy5636520533992
8Philomena214220454750
9Paulina18361513100223
10Petronella146813577437
11Paule1461218919324
12Priscilla1436614708114
13Paulien1432142084
14Paola1291283748260
15Perrine1224771038109
16Pascaline932255573104
17Pamela914382394138
18PhilomŤne855477264114
19Patrizia825151554120
20Pierrette78814655290
21Pia65941615192
22Phaedra594580104
23Priscillia5345843838
24Palmyre48529316626
25Phebe44043532
26Philippine3747221488
27Phoebe334265609
28Patsy32431644
29Prescillia2782223224
30Pinar2521544850
31Pasqualina2383518122
32Prisca218848549
33Pierina2162816820
34Patrycja2169216108
35Pilar201716961
36Paloma186478554
37Perihan171973935
38Pelagia1581301711
39Pietra15361407
40Palma142379015
41Pťnťlope133867634
42Paraskevi131283568
43Pina130219811
44Pelagie1281103413
45Patty128115112
46Pakize120571944
47Palmyra12011244
48Paolina116178910
49Pasqua116159011
50Prescilia11599115