Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een Y
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Yvonne14984848552491250
2Yvette13394510172861007
3Yolande484027401649451
4Yasmine36091828834947
5Yasmina2563962703898
6Yolanda22251929177119
7Yana219220946731
8Yamina1784647395742
9Yousra1673586152935
10Yvonna136812842757
11Yasemin766417211138
12Yara7126552532
13Ysaline6858353369
14Yentl670654124
15Yasmin5233846079
16Yannick44722318737
17Yoni42342200
18Youssra40616452190
19Yamna38413087167
20Yuna3472834024
21Yildiz3071595890
22Yelena2842224616
23Yeliz2791587348
24Ymke24924700
25YaŽl2481059251
26Yenthe24023900
27Yente23623600
28Yeter2021133653
29YaŽlle1804910922
30Yvona17816279
31Yinthe15615600
32Yaren134932021
33Yagmur131841532
34Yuliya130892417
35Yveline1291310016
36YanaÔka12612520
37Yan116562337
38Yannic11664448
39Ying114633021
40Yona106445111
41Yoko104751019
42Yulia102482628
43Yani1019900
44Ylana10082180
45Yolaine97255616
46Yseult9076617
47Yesim89451628
48Yu84382224
49Yanna8364910
50Yelina8270110