Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een L
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Laura2521312805102442164
2Liliane225771295476921931
3Linda21600185522436612
4Laurence140272096102661665
5Louise12859513261731554
6Lucienne1098358104203970
7Lisa1040971432781485
8Lucie9002221157861005
9Lisette79346932721281
10Lťa757467545850819
11Lydia751158071338366
12Laetitia729410715273950
13Liesbeth677066584864
14Louisa655552281034293
15Lutgarde6368617314451
16Leen636362753157
17Lotte618761263625
18Lore6152593018735
19Lien607960401821
20Laure511518572633625
21Lieve506349725140
22Lucia493928021678459
23Lena47393889888195
24Lara433624011569366
25Luna40323065767200
26Lina392717091306912
27Lindsay386219581767137
28Lies369836671219
29Lynn3525321624762
30Lise345319931290170
31Lydie316318231124216
32Liesbet284327852038
33Lola26874291962296
34Leona2674256959761
35Laurie23912641963164
36Latifa21997463831070
37Lutgardis206920162528
38Ludivine1958761761121
39Leslie1922808918196
40Lucette19024691306127
41Laurette1896138344766
42Liliana18761255409212
43Lťonie18751703974206
44Ludovica185217862640
45Lauren1816159515368
46Leila1715593559563
47Lindsey1644143617929
48Lieselot1589157289
49Leonia157915331432
50Larissa136693534685