Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een L
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Lily1360830420110
52Linde13451325812
53Lutgart12901269813
54Lucy1272303810159
55Lana121997020643
56Lieselotte120511484512
57LucrŤce1202103014230
58Lidia1187515471201
59Loredana1173170873130
60Leentje11431128411
61Lesley110510344823
62Line108652149471
63Leyla1071524312235
64Laila1069503176400
65Loubna1052356175521
66Laurine101819878139
67Lilianne99878819020
68Luciana98760229689
69Lia96781410251
70Loes94193155
71Lieze92692302
72Lize91990379
73Louisette91539443784
74Lizette8938483411
75Lou836156526154
76Ludwina814787252
77Lorena795248435112
78Lucile78493577114
79Lobke76676400
80Louiza74242195226
81Liselotte7366824014
82Luisa733183381169
83Layla723384135204
84Liese72171263
85Laurien71471103
86Leontina7086731322
87Lilou6815058249
88Liza67847514063
89Lťontine62960032189
90Letizia62610244282
91Liana6204948046
92Livia605240252113
93Lťonce6005652936
94Lauranne55230421632
95Lamia542118144280
96Luana52319626265
97Lysiane5194044435
98Lutgard51550294
99Laeticia4887733774
100Lila469108229132