Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een J
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Jacqueline3306713833155133721
2Jeannine2761614013113832220
3Julie2502111343114062272
4Jeanne19901820393232375
5Joanna1298111509624848
6Julia1222786912559977
7Jessica11569455758251187
8Josiane1075828026957999
9Jenny987874322048398
10Juliette817934423884853
11JoŽlle7776123655391001
12Jolien752474932011
13Jennifer750520344607864
14Jeanine748840962816576
15Justine739924114625363
16Josette719914045351444
17Josťe689740582437402
18Josephina5883565713096
19Johanna579142881146357
20Joke573756761942
21Jana54295113184132
22Jocelyne42814173611253
23Josťphine426829942717614
24Julienne42443072881291
25Josť39922799972221
26Joyce3339298126098
27Jade322017341247239
28Jill3188303710249
29Judith30751968785322
30Josepha2964279111855
31Jeannette27132238314161
32Juliana25112047306158
33Janine24888561332300
34Jamila1992681406905
35Janne189118631612
36Jessy1471120321355
37Jessie1445127013243
38Jasmine133595429190
39Josianne109323682136
40Jasmien85084703
41Joy79152019972
42Jo7567301610
43Jozefina7226851522
44Jozefa6896343421
45Jozefien652638311
46Janina630219295116
47Joni61160900
48Jane59034216088
49Jacquelina5745431714
50Josefa556220180156