Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een G
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Godelieve2241721415590412
2Georgette15531832961081094
3Greta100479718178151
4Gerda8541824721084
5Germaine787940783136665
6Gilberte782436843540600
7GeneviŤve777093857421090
8Gabrielle674731962915636
9Ghislaine621223913206615
10GisŤle599915373768694
11Ginette470617592711236
12GaŽlle38969232420553
13Griet356135111733
14Greet306230311318
15Godelieva306130093319
16Gťraldine28733132112448
17Gerarda272526147437
18Gabriella24671875355237
19Gina2201160150892
20Giuseppina21662831686197
21Giovanna21182601598260
22Gwendoline1771548113192
23Giuseppa17521201446186
24Gitte14731452912
25Gaby124192226851
26Graziella1176196875105
27Goedele110410821111
28Gertrude108375628146
29Gloria1074394420260
30Gilberta10349723329
31Gudrun9518685330
32Gisela94863426054
33Geertrui943925711
34Giulia942185545212
35GwenaŽlle8995376383
36Germana8908243531
37Gladys83527146797
38Grazia79886608104
39Gertrudis7977662110
40Gabriela793336152305
41Georgetta7407091417
42Gertruda701648458
43Georgina68139920874
44Gwen6556261811
45Georgine64730728753
46Grace635362123150
47Grietje6105901010
48Greetje59358643
49GaŽtane59113936884
50Gertrud58516538832