Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een M
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Maria1672941330082327711009
2Marie119453510915695111411
3Monique4622724609178633755
4Martine4290624538153353033
5Marleen2381123355280176
6Myriam18176923569721969
7Mariette14928104653565898
8Marina12799100242138637
9Marianne11987584451341009
10Mireille1096643285720918
11MichŤle10694268062911723
12Madeleine10577398855121077
13Manon1034725737137637
14Marguerite9921329455361091
15Micheline9789326851661355
16Magda93408834340166
17Melissa828560162953520
18Marijke820780707067
19Magdalena80277006511510
20Martha75396427849263
21Marie-Louise694034623108370
22Michelle691425973719598
23Mťlanie682717205688636
24Muriel667711894558930
25Mieke642863454241
26Marie-ThťrŤse624117094167365
27Marcelle62208314606783
28Marie-Christine621019093999302
29Mathilde554516883244613
30Marine52133834314516
31Magali499312723140581
32Marie-Claire498916942991304
33Margaretha4934448338071
34Marie-Jeanne478624462101239
35Marthe462719642297366
36Margot462034041031185
37Morgane437610232809544
38Margareta43734084189100
39Margaux435815102474374
40Marie-Josť416422361733195
41Malika3884133110471506
42Marcella38843524243117
43Marie-Rose387118401861170
44Mia3783339129498
45Monica34782691395392
46Maryse34146982496220
47Maud338711841814389
48Murielle33404992572269
49Marie-Paule31188182082218
50Marie-France30642632519282