Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een I
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Isabelle314769331190213124
2Ingrid21967182483127592
3Inge1230211974194134
4Ilse1179111521156114
5IrŤne1007557073597771
6Irma573044161092222
7Iris47074036455216
8Irena40063547223236
9Isabel39513128384439
10Ine354835171021
11InŤs350722071762761
12Ivonne3106264638278
13Ida29601853892215
14Imane24948104051279
15Ilona19841135700149
16Isabella19381323442173
17Ingeborg1801161513056
18Irina1320658363299
19Ivette127586238033
20Ikram1273507128638
21Ina10419445047
22Inez9449052415
23Imelda9418437127
24Ilham909390156363
25Ivonna8828462214
26Ineke84983973
27Imke82281354
28Indra8187673912
29Inne81380823
30Iman803356154293
31Isaline67713748456
32Ilke60258949
33Ibtissam52019187242
34Iwona52023470216
35Irem48629284110
36Ilana4493615830
37Inneke42241902
38Ivona395375713
39Ivana39314716977
40Ils39138802
41Irmgard38816720120
42Isaura3833462215
43Ioana35712168168
44Isabeau357318354
45Isolde3493112315
46Ilayda3472086673
47Imani339310209
48Izabela32214335144
49Isa3152722716
50Iolanda2846518039