Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een W
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Wendy13184110671827290
2Wilhelmina152113879737
3Wanda60029723271
4Wivine48819224749
5Wilfrieda45444446
6Wivina333311139
7Wilma2681727323
8Warda25910651102
9Winnie2462231112
10Wafa215585899
11Wiam21310013100
12Wilhelmine2108011020
13Wiktoria202881599
14Whitney197134558
15Wissal189573597
16Wilfrida18017046
17Wafae180713178
18Wioletta174721785
19Wassila173403697
20Winny16615565
21Widad155362693
22Waltraud153598014
23Wieslawa153623259
24Weronika138412572
25Wafaa131382766
26Wassima126401868
27Wahiba110352154
28Wissam95421538
29Wenke939020
30Wai887837
31Wenda877962
32Wei82401923
33Winifred8164116
34Windy7860170
35Winde747400
36Walburga7429405
37Willeke727200
38Wing7260210
39Willy635940
40Willemina574935
41Wendi574755
42Wladyslawa5613367
43Wioleta5425227
44Wencke535100
45Willemijn514902
46Winifreda504800
47Wera4530114
48Wiame4410826
49Winke444300
50Wenefrida434300