Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een S
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Sarah266601419193493120
2Sophie226047747120492808
3Sandra179721211646461210
4Sabine17690101586623909
5Sofie1711316808146159
6Stťphanie161836250117681790
7Sylvie14949471786891543
8Simonne14383111192300964
9Suzanne13863548266811700
10Sara11052778917901473
11Sabrina1025843095116833
12Sonja102539653450150
13Simone953144294269833
14Sonia949350493460984
15Sandrine771910255696998
16Stefanie6536629915483
17Sylvia508933921407290
18Silke463545156951
19Saskia43193953248118
20Suzanna40893822134133
21Solange395414052154395
22Sťverine39283893181380
23Samira350714107291368
24Sandy31642109925130
25Shana2968250936891
26Sanne271526871513
27Sigrid2588230020583
28Sharon24372092241104
29Sofia2324827826671
30Sylviane22452381793214
31Silvia21031074614415
32Simona17611444107210
33Samantha1695706775214
34Shirley16071011496100
35Steffi158815146311
36Sien1548153567
37Sophia1495855442198
38Suzy1480124819834
39Siham1448563236649
40Soraya1448703393352
41Sabina14331099233101
42Salma1353477240636
43Simonna134212793231
44Souad1299409239651
45Samia1187310313564
46Saida1158508176526
47Selma1137506271360
48Soumaya1103294131678
49Stien1073106742
50Silvana1057227704126