Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een Z
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Zoť350833212453488
2Zohra1782557284941
3Zahra1490614367509
4Zeynep1208696253259
5Zita10059185730
6Zineb924201183540
7Zehra756431128197
8Zoulikha48220283197
9Zťlie4513038536
10Zakia44415387204
11Zulma439369628
12Zara4233196341
13Zofia393138132123
14Zeliha3822059780
15Zoubida37810873197
16Zina3382047262
17Zainab2531343584
18Zaineb1711201635
19Zahia163475165
20Zuzana137631757
21Zťlia1371911715
22Zora135625320
23ZŁbeyde130663133
24Zhor128413156
25Zekiye127584524
26Zuzanna126422064
27Zana122851621
28Zeyneb120342561
29Zaynab119382061
30Zsuzsanna116403343
31Zia10634648
32ZaÔna105493427
33Zarah10386116
34Zeinab101321653
35ZŁleyha100721513
36Zonder1009900
37Zarema9456335
38Zayneb90291348
39Zena89661211
40Zahide8147259
41Zarife77381425
42Zaneta7753321
43Zalina7351193
44Zhour70271231
45Ziva696423
46Zazie69104415
47Zinab68261131
48Zarina6641178
49Zeineb66191037
50Zolikha5820335