Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een E
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Elisabeth194241226654161742
2Els1781817565123130
3Emma1339689893606801
4Ellen1189811562165171
5Emilie11821257180691181
6Eva1105970533078928
7Elise1092555864511828
8Elisa894052012922817
9Elke8717840521993
10Eline76136808692113
11Elza69546509285160
12Eliane691026633364883
13Elodie69077715517619
14Evelyne591222913079542
15Erna5441511924973
16Eveline539038391277274
17Edith525328012055397
18Evelien506650341121
19Esther47373394910433
20Elena446620771451938
21Elien38503835105
22Evy377536469435
23Evi360835563319
24Estelle33356682222445
25Erika32432090943210
26Emmanuelle29013242053524
27Elsa27241429967328
28Emily25132007345161
29Emilienne24601718531211
30Emilia23541090952312
31Ella22512019124108
32Emeline20071541748105
33EloÔse18141961460158
34Elly179317126219
35Emine1709949432328
36Evelyn161814547193
37Elvira15101023363124
38Elvire140088043189
39Elťonore1275179910238
40Emmy122898220739
41Elif1179622284273
42Elsje117011501010
43Eugťnie1141438791161
44Elizabeth1120669202249
45Eve1043357533153
46Ewa1004420171413
47Esra825501152172
48Elsie8247802618
49Erica81961414065
50Esmeralda80347226467