Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een E
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Eliza74854610498
52Eleonora744478158108
53Elzbieta723277124322
54Eleni662321135206
55Ester6425036871
56Elina61632821177
57Esma594332143119
58Eugenia5764156695
59Emelie563524309
60Edwige55016532065
61Eliana5504286854
62Elsy484444364
63Ebru481273102106
64El47518698191
65Ernestine46722519844
66Emy46111932319
67Eef44543707
68Edithe42622318320
69Erin42624216915
70Emelyne4221538918
71Elfriede41219020418
72Else4083573912
73Evie398380117
74Elia37813619250
75Elťa3682330936
76Emely364347125
77Estella3503162212
78Eefje33832828
79Emiliana3372832430
80Ekaterina3341657990
81Evelina3302405238
82Eda3281757974
83Elisabetta3285520370
84Eden32013813646
85Enya3202694011
86Emmeline31816013820
87Emel3121516596
88Emmely30730500
89Ethel3051968524
90Estťe30429833
91Elianne30318010815
92Edyta29812530143
93Ermelinda2852343813
94Elle28327804
95Emanuela2766113976
96Ernestina258213378
97Elyne2551281198
98Elize25024442
99Enola245362054
100Emmanuella2431387827