Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een K
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Katrien1610615813143150
2Kelly1119591431707345
3Kim103009628444228
4Kathleen98558796818241
5Karin823366271240366
6Karen72146700283231
7Karine676442942047423
8Kristel60395618308113
9Katleen4073392510048
10Kimberly4005367326963
11Kathy3924291092688
12Kristien387738113036
13Khadija377612338011742
14Katia376722961146325
15Katty31451441161886
16Karolien282027711930
17Kimberley273214781144110
18Karima272610134471266
19Kaat26842665109
20Karina26662425123118
21Kirsten235122534949
22Kato2302228697
23Kristine179117163441
24Katrijn16751658710
25Krista163515823023
26Katelijne158315233723
27Kristina15271197188142
28Katja1479128411481
29Katharina1443832511100
30Kristin124711674040
31Kiara122195822043
32Katarzyna1172485129558
33Kenza1040225505310
34Karlien10191005311
35Kyara9458547417
36Katy86646535348
37Klara82453720780
38Karla7396237244
39Kyra738693369
40Kaoutar67534156278
41Katrin60140111981
42Kawtar58614350393
43Krystyna567198148221
44Kiana5605371310
45Karien55854873
46Kaatje53352309
47Kitty5325061610
48Katarina4913298676
49Katelijn489471117
50Khaddouj48214564273