Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een I
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Insaf2699116162
52Ilda2621785430
53Iliana2561695730
54Inga2551882839
55Ihsane24710615126
56Isis2421576025
57Inaya2341565127
58Ilaria2261117243
59Ilka226208126
60Iluna22021820
61Indira1961343725
62Ilknur1931154137
63Ileana181566659
64Iryna1771044825
65Ivy1721352116
66Inas171931662
67Imen167583970
68Inna164963434
69Ikrame163563671
70Ibe15615500
71Ira14713296
72Ioanna147384465
73Idalie146113276
74Irini145524548
75Ipek131743126
76Indy13012622
77Israe12777248
78Isaure121307120
79Iona119832412
80Ilhame116522341
81Inke11110703
82Iliane11010280
83Ianthe10410103
84Iuliana103292153
85Ionela102321852
86Ihssane10123771
87Ivanka100602317
88Ilenia9924678
89India97542716
90Isra96611520
91Immacolata96146814
92Ilena9457343
93Ismahan94591322
94Iva90343125
95Inara888026
96Isha867268
97Ilonka8468106
98Ihsan8427354
99Ilyana8356207
100Italia839704