Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een P
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Patrice11487198
52Pelin113652523
53Prudence112643513
54Phyllis1059366
55Phara1029822
56Pegie10110000
57Pieternella988765
58Patience98482030
59Perla97671020
60Polina95552119
61Priscille91194923
62Panagiota89272735
63Priscilia8812679
64Perle88403810
65Palmira86205115
66Prescilla8615638
67Philippina806857
68Petimat7754220
69Purdey7538360
70Pearl7556145
71Pťtronille73203629
72Piera6911517
73Philine665673
74Phuong65162524
75PharaÔlde6546163
76Penny645536
77Philomina625723
78Priya6040812
79Pavlina55281116
80Pietrina5513348
81Providenza533473
82Pťrine534482
83Philippa52191419
84Pien525000
85Pascalle524740
86Provvidenza494414
87Priscila49162112
88Paquita4830144
89Phina478380
90Pascal453690
91Ping44201311
92Pieternel444300
93Petronilla44191213
94Pam443743
95Piroska4223127
96Prudentia423902
97Pranvera4222614
98Panayota42101616
99Pervin4221129
100Pierrina426350