Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een F
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Fadila32711980128
52Francinne3112722910
53Faiza28111948118
54Famke27527220
55Funda2631367156
56Faustine2581821624
57Feride2501333384
58Faye24723656
59Faouzia2438540118
60Fee24323634
61Fiorella2424416632
62Frederika230210137
63Flo22922063
64Fadwa2295432143
65Fatime226936469
66Florida2251554921
67Faith224204119
68Franciska2221822218
69Fany2214415522
70Fenna22121335
71Florina2131254246
72Florie2041017618
73Fay20419248
74Fatou187804067
75Fiebe17917800
76Feyza1761153427
77Firdaous17692975
78Frances1741113132
79Florette166836716
80Franziska163409330
81Fathia153352494
82Fenne15215100
83Freija15214822
84Fabiana149685031
85Ferdinanda14814242
86Felien14514500
87Feline141139105
88133126310
89Figen132652938
90Fina12347724
91Friedel12311922
92Falke12312200
93Floortje11511500
94Fahima115591739
95Firdaws114341367
96Federica112382747
97Fatine110381557
98Fatemeh110711227
99Fatima-Zahra106253249
100Finn10610302