Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een H
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
101Hasmik92501032
102Herta9166205
103Haike909000
104Hendrina898432
105Hildeke898800
106Hope8872124
107Hassna88272239
108Hedwigis878420
109HŁmeyra86611114
110Hazal85571117
111Herminia85401827
112Hermance8414619
113Hella8469510
114Hanaa84301242
115Hadhoum83301538
116Hilary83382817
117Herlindis818100
118Hasnaa80112841
119Hasibe77341924
120Hayate77172139
121Hendrica767033
122Horia75291432
123Hannan7335533
124Hinda7339628
125Honorina725886
126Hasret72481311
127Hyacintha727000
128Heidemarie7242228
129Handan7147618
130Hafize70391615
131Hlima67201928
132Hebe666402
133Henryka64222715
134Harriet60281220
135Hui5940118
136Helma5927310
137Hortence594784
138Hadja58141232
139Hajrije5631916
140Hoda55191026
141Hania55181918
142Hylke555400
143Hassania55161821
144Heidrun5436153
145HŁsne52281212
146Hester514722
147Hicran4931810
148Hadewig494135
149Haley493883
150Huberdina474520