Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een H
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Hana31714842127
52Hanae31213428157
53Hilal3051956248
54Hanife3051667168
55Hiba29511945131
56Havva2791507653
57Honorine2549412139
58Henrietta2242041010
59Hortentia22121074
60Hadda214726181
61Hailey21321030
62Halime2051095442
63Hilke20219453
64Henny20019154
65Herna18817990
66Hanim186853962
67Hanneke18317733
68Hayriye1791033838
69Hazel1751421320
70Harmony172914320
71Hasnae168601989
72Huriye162772956
73Hugette15615150
74Heather152695330
75Hawa151642562
76Habibe147813927
77Helin145803728
78Harmonie144712512
79Hasse14013720
80Hamida138382476
81Hamide134654227
82Hassana127591949
83Hinde125472553
84Hadewijch12412200
85Hadewych12211804
86Hulya121563431
87Hermien11811620
88Heidy11292164
89Hanifa111412743
90Huberta11098120
91Hayet108362448
92Hildegardis10510220
93Hellen1018588
94Han1018759
95Hong101443027
96Hediye100491833
97Heide98751112
98Hala98421145
99Hafssa93251157
100Hatun92502022