Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een T
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Tuana1431082114
52Tiffanie134181124
53Tille12812602
54Truus12512203
55Tasnim118551746
56Thelma116455318
57Tiphanie11611996
58Tťa109299412
59Tahnee1059680
60Thanh105263544
61Thuy102322743
62Tracey10155406
63Tetyana99572517
64Teuta99441936
65Tamar96601026
66TugÁe92561521
67TŁlin85422716
68Typhaine855719
69Tlaitmas84381333
70Tereza82401131
71Touriya81231345
72Twiggy807190
73Tinny807900
74Tasha786765
75Timťa77354113
76Tulay76422212
77Telli7536930
78ThaÔsa747300
79Thu74282026
80Tatsiana7337306
81Thalita727100
82Titia7143244
83Tiara706253
84Thessa706253
85Tilde706630
86Talya70153421
87Titiana7027412
88Turkan69301920
89Teresita6537622
90Tabita6531826
91Tifanny6425345
92Trinidad64152821
93Tahira63391014
94Tori6148130
95Tabatha6193814
96Touraya6116342
97ThťrŤse-Marie590562
98Tosca5841116
99Toke585800
100Tammy575060