Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een K
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
101Katoo12612500
102Kaya12410978
103Kathelijn12211903
104Kristiane11911620
105Ketty11480268
106Kirby11498142
107Khava11265407
108Kathryn110473132
109Kathrin108215928
110Kristy10788163
111Kezban106582622
112Khadidja106293839
113Khadra105233844
114Khaoula104402143
115Kathelyne10375235
116Keshia1029803
117Katharine100731413
118Kornelia100422929
119Kristl969600
120Kubra96442626
121Kari958654
122Kati9274414
123Krisztina91351640
124Kalliopi90194031
125Kiona868402
126Kiki858004
127Katrine84561711
128Khalida84302034
129Katelyne8364145
130Karinne8239403
131Ketsia82302032
132Katherina81591210
133Kaltoum81301833
134Katrina77462011
135Kimmy757140
136Khadouj75201441
137Klaar737102
138Keren73222130
139Khedidja72162729
140Konstantina69261231
141Kamilia69162231
142Katina67331717
143Karmen676330
144Kiymet66351714
145Kessy6619425
146Kalinka654997
147Kristelle6521368
148Kazimiera64213211
149Karola6330249
150Kšthe6335253